KONST / Litografier / Färglitografier 6354236
nr 635 4236
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografier, 4 st. Mats Norryd (1944-1989), numrerade, 47x71
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 april 2010
kl 19:39:44
19/4 19:34:43
19/4 19:35:23
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd